Lotte82 Skrevet 21. august 2008 #1 Skrevet 21. august 2008 lurer bare på om dere vet om man får sykepengene før helgen eller om man må vente til mandag ? siden det er den 25 ? takk for svar;D
82glad Skrevet 21. august 2008 #2 Skrevet 21. august 2008 Jeg sitter også å venter på den. Regner med å få den i dag egentlig. De pleier å betale ut den 21 eller 23 hver mnd hos.
Lotte82 Skrevet 21. august 2008 Forfatter #3 Skrevet 21. august 2008 sitter og å venter..er så irriterende...er det noe spesielt kl slett den kan komme inn på`?
Gjest Skrevet 21. august 2008 #4 Skrevet 21. august 2008 Jegventer også på sykepengene:P Håper virkelig arbeidsgiver har sendt inn sykemeldingen til NAV, de pleier å tilfeldigvis alltid rote bort mine papirer:P Dere må si fra om dere får inn penger da..
Puppesnuppa Skrevet 21. august 2008 #5 Skrevet 21. august 2008 Min arbeidsgiver har vært sent ute med å sende ut papirene mine. Snakket med NAV og det er frist den 21. i hver mnd for å få utbetalingen den 25.. De som de har hatt klare en stund får dem sikkert til å sende ut innen i morra. Dersom papirene kommer litt senere har de også en kjøring som går akkurat i mnd skiftet - så jeg satser iallefall på å få penger innen neste fredag..
Popelko Skrevet 21. august 2008 #7 Skrevet 21. august 2008 tror ikke de kommer før mandag, jeg pleier hvert fall ikke å få de før helgen uansett.. men er lov å håpe
Lotte82 Skrevet 21. august 2008 Forfatter #8 Skrevet 21. august 2008 nei har ikke fått noe enda...sur
Herkules Skrevet 21. august 2008 #9 Skrevet 21. august 2008 25. er jo på mandag så man kan ikke regne med noe før. Får vi noe i morgen får det være bonus. Jeg har ventet på sykepenger siden juni så for første gang så er kassa skrapa og jeg stressa på disse pengene! så de kunne godt kommet før helgen:)
nr.4 i oktober Skrevet 21. august 2008 #10 Skrevet 21. august 2008 Jeg har også ventet på sykepenger fra NAV siden juni, så jeg er rimelig oppgitt over hele dritt-politikken som råder der. (Viste seg at de har surret i papirene de har fått tilsendt fra meg, og måtte ha en del av dem innsendt på nytt- flott av dem å gi meg beskjed om dette 1,5 mnd etter at de fikk sykmeldingen i utgangspunktet. For så å bruke ytterligere 1 mnd på å greie å utbetale penger etter at de fikk alt ettersendt på nytt..) De får forhåpentligvis greid å kjøre ut penger til meg nå, med diverse etterbetaling selvsagt. Men skulle ikke forundre meg om de roter med det og, det har skjedd før.. GAAAH, hater NAV.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå