supernint Skrevet 21. august 2008 #1 Skrevet 21. august 2008 Hei! Jeg oppholder meg fortiden i utlandet. Tenkte jeg skulle ta turen innom et apotek aa kjoepe EL test... Men vet ikke ordet paa engelsk, noen som vet? Tenkte samtidig aa kjoepe noe som kan hjelpe meg til aa bli gravid , tenkte paa det jeg har lest om her paa siden, e vitamin,zink tab, wild yam og pergo. Noen som vet om dette er samme ordenbe paa engelsk, og om det kan skaffes i utlandet? Er forresten i Thailand!
Barbarella og froskebarna Skrevet 21. august 2008 #2 Skrevet 21. august 2008 EL = Ovulation. Ellers er det det samme omtrent tror jeg: Vitamine E, Zink.. Wild Yam høres jo ut som om det kan hete det samme på engelsk... Pergo aner jeg dessverre ikke hva er på engelsk. Lykke til!
Heldig mamma til ♥to gutter♥ Skrevet 21. august 2008 #3 Skrevet 21. august 2008 Pergo skal du vel strengt tatt ikke kjøpe eller.. Det er først hvis du har prøvd en stund og fått påvist at du har sjelden eggløsning. Må til legen og få oppfølging for det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå