Anonym bruker Skrevet 20. august 2008 #1 Skrevet 20. august 2008 Ingenting er seriøst mer. Har ikke lyst til å spørre om noe, og har mest lyst til å dra til tyten.
Anonym bruker Skrevet 20. august 2008 #2 Skrevet 20. august 2008 Enig med deg.. Jeg kan anbefale SnartGravid eller SnartMamma der man blant annet ikke kan gjemme seg bak anonymknappen :-)
Anonym bruker Skrevet 20. august 2008 #3 Skrevet 20. august 2008 Har oktaviastar fremdeles siden sin? Hva het den igjen?
Gjest Skrevet 20. august 2008 #4 Skrevet 20. august 2008 Du, det har blitt skrevet sikkert tredve innlegg med samme tema her inne bare i dag. En ide er å lese nedover siden for å finne ut av om noen han skrevet det samme som deg, før du poster.
Anonym bruker Skrevet 20. august 2008 #5 Skrevet 20. august 2008 En god ting kan ikke sies for ofte. Orker ikke å lese alle innleggene nedover for å se om noen har skrevet det samme jeg tenker. Jeg har et liv ;-)
Anonym bruker Skrevet 21. august 2008 #6 Skrevet 21. august 2008 Hva er tyten? *føler meg som en idiot...*
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå