Ulle-m-Gullet-&-et-frø Skrevet 20. august 2008 #1 Skrevet 20. august 2008 Hei vi er prøvere på vårt andre barn, med første ble jeg gravid uten at det var planlagt Denne gangen er det planlagt og vi er snart i vår 5 pp. Hvor lang tid brukte dere andre på nr 2? Jeg kjenner jeg er ganske lei av å vente nå. Vil det skal skje med engang. Hehe. Kan det ha noe å si at jeg har en annen partner denne gangen?
Vårstjerna. Jente 3 år ,30 pp Skrevet 20. august 2008 #2 Skrevet 20. august 2008 Det er individuelt. Jeg brukte 8 mnd på første barnet. Og er nå i 22 pp på nr 2. Ei venninne av meg ble gravid på første forsøk på nr 2. Jeg begynner virkelig å bli lei. Ganske frustrerende.
Ulle-m-Gullet-&-et-frø Skrevet 20. august 2008 Forfatter #3 Skrevet 20. august 2008 Ja jeg også er også ganske lei av å vente. Jeg er ganske utolmodig av meg .... Og vær mnd håper jeg mensen ikke dukker opp.
Egget/pfeew med lille nurk Skrevet 20. august 2008 #4 Skrevet 20. august 2008 Vi er også kun i 5.pp, og jeg er utålmodig allerede..huff.. :-)
Ulle-m-Gullet-&-et-frø Skrevet 20. august 2008 Forfatter #5 Skrevet 20. august 2008 Ja 5 mnd er ikke lenge og vente i forhold til hvor lenge enkelte andre må vente på et lite mirakel. Kan ikke tenke meg hvordan det er engang. Jeg så nå det stod at du hadde ventet 22 mnd, leste 2 første gangen. Så 5 mnd kan ikke sammenlignes engang. Lykke til dere to
påtjukken Skrevet 20. august 2008 #7 Skrevet 20. august 2008 med nr 1 tok det ca 10-12 mnd... no er me i 3 pp og håper jo self at dette er siste:) kjempe utålmodig eg og, men kan jo self ikkje måle meg med andre her... men alle er nok utålmodig uansett for barnet er jo savnet uansett kor lenge en har prøvd, men merker det nok mer og mer etter kvar mnd... lykke til jenter:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå