Gjest Skrevet 18. august 2008 #2 Skrevet 18. august 2008 Sitter på pc`n til H og her er det ikke msn desverre
Sabina og gjengen Skrevet 18. august 2008 Forfatter #3 Skrevet 18. august 2008 ahh, kjipern Fremdeles kvalm du leste jeg, uff, føler med deg. Jeg går liksom her å sutrer over bekken og halsbrann og rygg osv... men fader så glad jeg er jeg ikke er kvalm lenger... burde igrunn slutte å klage jeg da Nå har jeg starta på uke 32.... begynner å bli klar for å bli ferdig snart... la tiden gå FORT
Gjest Skrevet 18. august 2008 #4 Skrevet 18. august 2008 Ja jeg er fortsatt kvalm desverre men man må bare prøve å leve med det og fokusere på premien.. Heldiggrisen, jeg gikk inn i uke 30 i dag jeg gleeeeder meg sånn til å få tuppa mi ut nå!
Sabina og gjengen Skrevet 19. august 2008 Forfatter #5 Skrevet 19. august 2008 ja, jeg og fokuserer på hvorfor jeg gjør dette og jeg vet jo at jeg innerst inne er glad for det hele tiden og koser meg med det, men en sjelden gang når jeg ligger rett ut i senga (som idag) med rimelig LÅST bekken, rygg og halsbrann fra helvete OG en vanvittig herlig, men litt trassig 2 åring som jeg ikke klarte å levere i bhg så var det på nippen til at jeg ba den "#¤/&%"##" ungen i magen om å komme seg ut så jeg fikk igjen kroppen min. Men det er vel sånn det er innimellom:p husker jeg kjefta litt på Leo da termin nærmet seg., haha.. som om det var hans feil at jeg var lei, haha..
Gjest Skrevet 19. august 2008 #6 Skrevet 19. august 2008 Er lov å være litt lei :) Skal bli godt å få igjen kroppen sin igjen ja! og sååå nydelig å ha nyfødt liten baby igjen, bare ha permisjon og slappe av, gå på cafe, trille tur osv. Er litt spent på hvordan det blir å få baby om vinteren men
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå