Lille Langbein Skrevet 18. august 2008 #1 Skrevet 18. august 2008 Hei. Har veldig lyst på denne stolen, men den er jo ALTFOR dyr. Noen som har lyst til å dele sine erfaringer om denne stolen? Positive og negative ting.
Gjest Skrevet 18. august 2008 #2 Skrevet 18. august 2008 Jeg synes ikke babyen satt så fantastisk bra i den som reklamen skal ha det til. Vi gikk for en vanlig type høystol som kan legges bak i ryggen. BebeConfort er merket. Den ar jr sittet i fra han var 4 mnd - og digger det. Stolen er stor når den er utslått, men kan slås opp og ned med babyen på armen. Da tar den minimalt med plass. Har sett et par på finn også :-)
Den lille prinsesse Skrevet 18. august 2008 #3 Skrevet 18. august 2008 Vi også skulle kjøpe den, men da lille snuppa ble "stor" nok til å sitte i den satt hun helt rart. Selene var for store så de var bare i veien, vi gikk for en vanlig stokke tripp trapp!
kristin200 Skrevet 18. august 2008 #4 Skrevet 18. august 2008 Jeg hadde også veldig lyst på denne, men da jeg så på den i butikken, syntes jeg at den tok opp veldig stor plass på gulvet. Så jeg syntes den var for stor til å ha ved spisebordet og regner med at snuppa har lyst til å sitte ved siden av oss etter hver ikke 1 meter unna alene. Det virket for meg som den var for stor til å skyve intill bordet, så jeg endte opp med en tripp trapp stol til 1/3 av prisen og er kjempefornøyd.
Zitro Skrevet 18. august 2008 #5 Skrevet 18. august 2008 Jeg elsker den! Den er stilig, skiller seg ut fra andre stoler, babyen på 6 mnd sitter fint i den og kan delta på familiens måltider. Gutten min på 3 sitter også fint i den, hvis man bare vipper stolen i riktig stilling for hans vektklasse. Sinnsyk pris, og kunne nok vært en del billigere, men jeg valgte nå å kjøpe den alikevel... :-)
Vinterbaby+Sommerbaby Skrevet 18. august 2008 #6 Skrevet 18. august 2008 Jeg elsker denne stolen, Jenta mi sitter veldig godt i den, er veldig greit med at ryggen kan legges bakover når de er små, og er faktsik lettere å gi grøt når de ligger litt bakover. Stolen er jo også veldig stabil, det er jo viktig:o) Jeg anbefaler denne stolen:o) Dessuten liker jeg designet mye bedre en andre høystoler:o) Jeg har med grå pute oppi, d er finest syns jeg:o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå