Gå til innhold

Barnehagestart!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå er lillemors klær sirlig merka med navn og nummer, sekken er pakket, sovevogna har fått teppe, smokk, bamse og dyne, og er allerede på plass i bilen og klærne til i morgen ligger klar.. Har tillogmed to alternativer, ett til varmt vær, og ett til ikke så varmt.. hihi =) Store Lille jenta vår som fyller 1 om 10 dager sover søtt, og aner lite om hva morgendagen bringer, mens mor sitter småspent og vet det litt for godt =)

 

Flere som er spent på barnehagestart?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi begynte i forrige uke. Tulla hadde kommet inn i en helt ny barnehage, nettopp ferdigbygd. 10 utdannende voksne og under 30 barn. Fine uteareler og de har lagt stor vekt på at barna skal være mye ute. Alle virket veldig trivellige og imøtekommende, så får bare håpe tulla oppfører seg. Hun har tross alt hengt i skjørtet mitt hjemme i to år nå;)

 

Skrevet

Så herlig med et godt førsteinntrykk! Krysser fingrene for at det går fint for dere videre =)

Jeg har hørt masse positivt om hun som skal være snuppas primærkontakt (fra gamle kollegaer av henne), det er jeg veldig glad for =) Liten barnehage vi skal i, i gamle slitte lokaler.. De driver å bygger nytt, men rakk desverre ikke barnehagestart.

Skrevet

Åhh, da tenker jeg det blir ekstra stas når de nye arealene blir tatt i bruk. Dere får ha lykke til i morgen:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...