Gå til innhold

Hvordan prioriterer du? Jul eller bursdag??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Når gir man hva liksom? Eller.. Når gir man mest? Bursdag er jo den dagen barnet ble født, barnets egen dag osv. Men vil dette da si at dere gir de størte gavene til bursdager?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

vi gir for ca det samme både til jul og bursdag.

 

 

Skrevet

gir vel for ca det samme , men har ingen spesiell pris, gir henne gjerne noen klær og sko hun trenger og så noe morsomt ved siden av :)

Skrevet

Jeg pleier å bruke likt med penger både jul og bursdag . Men unntakene faller på bursdager, da de er mer personlig.

Skrevet

Vi er i den (heldige?) situasjon at sønnen vår er født i juni, så da er det ganske greit å tenke at man gir for ca likt til jul og bursdag. Men hva med fadderbarn og tante/onkelbarn som er født i helholdsvis oktober og februar? Hvordan tenker man da? Tenker dere likt uansett??

Skrevet

jeg tenker likt uansett ja.

Skrevet

jeg gir vel omtrent det samme til jul og bursdag... men om jeg skal si en dagene, så blir det kanskje jul... jul er en veldig tradisjon i familien, som vi liker spesielt godt, å da blir det til at jeg handler mer :P men bursdag er jo hans personlige dag, så han får jo omtrent det samme da =)

Skrevet

Vi gir likt. Men til ettårsdagen til gutten vår kommer han til å få noe spesielt - synes det er koselig å ha et minne fra den første bursdagen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...