Gå til innhold

Hvilken str i Trolldress?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Gutten vår blir 3 år nå i august og er ca 98 cm lang (målte han med målbånd i senga mens han sov, så er litt unøyaktig..). Vil ha litt stor så den passer i to sesonger. Da han var 1 år og ca 80 cm fikk han str 92. Den var stor, men gikk helt fint å snøre den i livet. Den har passet i to sesonger, såvidt... :o)

 

Tenkte først å kjøpe str 104 nå. Men så har han jo strukket seg noe veldig i sommer. Vil gjerne at den skal passe i to sesonger siden den er så dyr. Men vil han drukne i str 110?? Det er jo 5 år..

 

Svigermor som skal kjøpe i bursdagsgave, så må gi beskjed om str.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Min gutt på 3 fikk str 104 i fjor, og det gikk ikke langt utpå vinteren før den var altfor snau. Måtte ut å handle ny...hmf. Jeg hadde gått for en 110, men de er store i str også...men kanskje du kan bytte HVIS det viser seg at gutten din kan ta svømmeknappen i str 110? ;)

Skrevet

Ja, er redd for at str 104 blir litt knapt hvis den skal holde i to sesonger.. Hmm.., takker for svar.

 

Svømmeknappen ja.. :o)

 

Tar gjerne imot flere erfaringer og meninger!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...