Gå til innhold

Prins og prinsesseull fra Janus


Anbefalte innlegg

Skrevet

Tenkte å kjøpe ett sett med janusull til gutten min på litt over 3 år. Noen som vet om de er store i str? Han bruker for det meste 104 i klær nå, blir det altfor stort med 110 tror dere? Tenkte at han kan bruke det 2 sesonger kanskje, det koster jo en del, men selvfølgelig ikke behagelig om det er altfor stort heller.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg synes de er store i str.

Skrevet

Jeg kjøpte jakke og bukse i str 86 i fjor, og da passet bare jakka en liten stund. Den var litt trang. Men buksa var mye større enn en vanlig 86 syntes jeg, så den passer ennå. Syntes det er forskjell på jakke og bukse i str. Så nå kommer jeg nok til å kjøpe iallefall en str større i jakken enn den hun vanligvis bruker.

 

Skrevet

Det var medlemstilbud på coop på disse klærne men det var på hele sett så kan ikke kjøpe pr del(kan jo det men ikke til den prisen). Hvilken str bør jeg velge syns dere?

 

Skrevet

Det er medlemstilbid på dette i neste uke på coop:)

Skrevet

Da ville jeg prøvd jakken i en str større, og sett...For på buksen er det jo strikk nederst i beina, så den vil jo bare bli litt posete nederst. Heller for stor bukse enn for liten jakke.:-)

Skrevet

Noen som vet hva prisen er med medlemsrabatt på coop?

Skrevet

149,- per del på obs. Trenger ikke være medlem..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...