Gjest Skrevet 15. august 2008 #1 Skrevet 15. august 2008 Jeg trenger kommentarer på fargevalg ! Bilder ligger på bloggen : www.smurfene.blogsport.com Skal jeg ha det sånn, eller bruke nye 400 kr på en mørkere og gråere farge ? Surt det og.... Vi har som jeg skriver, egentlig lite hele vegger i gangen, og med hvite dører og lister blir det jo brekt av litt. Er så usikker.
juniorsen Skrevet 15. august 2008 #2 Skrevet 15. august 2008 JEG hadde malt om! Med en farge som kun inneholdt svart og hvitt, altså som ikke kan skjære seg sånn! F.eks med fargekode 2000, 2500 eller 3000. PS: Ta bort R-en i blogspoRt ;-)
Gjest Skrevet 15. august 2008 #3 Skrevet 15. august 2008 Hehe, takk. Selvfølgelig www.smurfene.blogspot.com
LegallyBlond Skrevet 15. august 2008 #4 Skrevet 15. august 2008 Ville prøvd på en mørkere og gråere farge, liker ikke så godt blått utenom i gamle hus og på soverom. Men det er meg da =)
Skogro Skrevet 15. august 2008 #5 Skrevet 15. august 2008 Fargen er nydelig men passer kanskje bedre på et soverom? Kunne vært litt mer grått i ja....)
Gjest Skrevet 15. august 2008 #6 Skrevet 15. august 2008 Søren og ! Må ut for å handle maling da..... men nå skal jeg ta med noen fargeprøver. (hadde vel egentlig bestemt meg for det uansett.....) Sukk!
line_n & sara Skrevet 15. august 2008 #7 Skrevet 15. august 2008 ville faktisk hatt en hvitfarge i gang/trapp, farger kan bli litt "sterkt" og gjøre gangen smalere/mindre..
Gjest Skrevet 15. august 2008 #8 Skrevet 15. august 2008 Det er jo nesten hvitt i hele 2 etg + stua nede. Takene er hvite - Vi har i tillegg veldig åpne løsninger, så derfor higer jeg etter litt farge. Nå har vi vært og hentet en fargeprøve av en litt gråere variant. Legger ut bilder når jeg har malt litt med den :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå