nicknavn Skrevet 14. august 2008 #1 Skrevet 14. august 2008 Har ved et uhell sett på det, men skjønner ikke helt hva det går ut på, for meg ser det ut som det er en gjeng med menesker som driver å snakke, drikke og har sex, noen kommer inn og noen går ut, men hva er det skal skje til sist? og hva vinner de?
LisseUmmaNuddeAtteJamPjøver Skrevet 14. august 2008 #2 Skrevet 14. august 2008 Tror konseptet er det du sier; sex, drikke, (bak)snakke. Så det første gangen det gikk, men husker ikke hverken hva som var poenget eller hva de vant. Men tror altså konseptet var å få folk til å pule og snakke dritt om hverandre, skape allianser og sjalusi.
nicknavn Skrevet 14. august 2008 Forfatter #3 Skrevet 14. august 2008 Har prøvd å søke litt, men blir ikke mye klokere av det, men har funnet ut at de kan vinne 1/2 million.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå