Gå til innhold

Har dere bilder av barna deres overalt i huset?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har ikke sansen for vegger fulle av familiebilder og har valgt meg ut 3-4 bilder jeg har rammet inn og plassert på forskjellige steder i huset.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei, har ikke det. Har også valgt ut noen bilder hovedskelig fotografbilder.

Skrevet

har en del bilder av barna mine, men ikke alle er på veggen, og veggen min er langt i fra full av bilder, hehe,,, her blir vært bilde som skal henges opp nøye gjennom tenkt. Nå skal de sier at de fleste bildene her er av barna da, men vi snakker kanskje10-15 bilder, ikke 30.. og som sagt, ikke alt er på veggen, har noen stå rammer fra perfekt home osv:)

Skrevet

Nå har vi bare et barn, en liten gutt på straks 6 måneder. Men har ingen bilder av han hengende eller stående fremme enda. Har en nydelig sølvramme han fikk til dåpen som vi skal ha bilde av han i- litt forstørret fra dåpsdagen men ikke kommet så langt enda.

Skrevet

Vi har "familievegg" på pianoet og veggen over, og der har jeg vel 3 bilder av dattern, sammen med bilder av foreldre, besteforeldre og oldeforeldre. Men ikke ellers i huset.

Gjest Sekretøsa
Skrevet

Nei, jeg har bilder i rammer, stående på en sjenk (2 bilder der) og 2 bilder av sambo og meg selv på tv-benken. I trappeoppgangen har jeg en slags hylle, der har jeg bilder av ungene.

Har fremkalt 1 bilde av snuppa på lerett som henger i stua, pluss 4 små bilder fra spaniaturen vår hengende under hverandre ved siden av terassedøra-faktisk! :) Men nei, det bugner asbsolutt ikke.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...