Anonym bruker Skrevet 14. august 2008 #4 Skrevet 14. august 2008 Veldig stor. Var litt problematisk da vi ble sammen, siden jeg var trang og det kunne være litt vondt. Fikk litt rifter osv som ikke var så godt. Men det gikk seg jo til, og jeg er veldig glad for størrelsen hans nå. Lengden betyr ikke noe for meg, kunne heller vært litt kortere siden jeg ikke er uendelig lang inni der selv, men tykkelsen er jeg veldig glad for. I tillegg til at jeg tenner på å se på den, selvsagt. Han er rundt 20cm lang, og tommelfinger og langfinger møtes såvidt når jeg tar rundt den. Han kan ikke bruke vanlige kondomer, er ikke sjans å få dem på. Men det viktigste er selvsagt hvordan den brukes, ikke hvor stor den er.
Anonym bruker Skrevet 14. august 2008 #7 Skrevet 14. august 2008 Litt for liten for min smak. Aldri målt den, men vil gjette maks 13 cm. den er også ganske tynn. Men det går på en måte og i noen stillinger er det godt. Jeg er ikke vid som en tunnell heller, så det fungerer sånn nogenlunde.
Anonym bruker Skrevet 14. august 2008 #8 Skrevet 14. august 2008 Jeg som var 15:07 - neida, mannen min er ikke neger. Til deg over, lengde på 13cm burde ikke være noe problem, men skjønner at manglende tykkelse kan være det. Trenger ikke en uendelig lang penis, det er jo dritvondt når mannen støter opp i livmormunnen, men tykkelsen kan være litt viktig. Men bra du ikke er vid, i hvert fall:)
Anonym bruker Skrevet 14. august 2008 #9 Skrevet 14. august 2008 Den er tjukk, lang og diger. Men det spiller ingen trille. Personligheten til en mann betyr uendelig mye mer.
Anonym bruker Skrevet 14. august 2008 #12 Skrevet 14. august 2008 18 cm..og passe tykk. Det funker veldig fint. Det var værre med eksen.. hadde 13 og slank.. Men er som noen sier: er man glad i hverandre har størrelsen mindre betydning.
Anonym bruker Skrevet 14. august 2008 #13 Skrevet 14. august 2008 mannen min sin er stor og deilig:) Jeg synest det er viktig jeg, hadde ikke tent på en mann med den mini penisen
Anonym bruker Skrevet 16. august 2008 #14 Skrevet 16. august 2008 Ialle dager er vel ingen som har noe med hvor lang PEKK andre har,denne er min hahahahahahaah
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå