Malenemor Skrevet 13. august 2008 #1 Skrevet 13. august 2008 Snuppa begynte i barnehagen i dag. Hun ble 2 år i mai. På hennes avdeling er de 3 barn født i 06 mens resten er 07 barn. På den andre avdelingen er alle født i 06 untatt to, de er født i 07. Vet ikke hva jeg syns om det....Er redd hun ikke finner noen lekekamerater der hun er nå. Hva hadde dere gjort? Bare latt henne være der hun er eller prøvd å få byttet henne over på den andre avdelingen?
Minnie Mom Skrevet 13. august 2008 #2 Skrevet 13. august 2008 Det går sikkert fint, og hun er jo ikke alene fra det årskullet. Se på det som positivt at hun får noen litt eldre å se opp til og lære av.. )
Malenemor Skrevet 13. august 2008 Forfatter #3 Skrevet 13. august 2008 Hun er født i 06, så hun er den eldste der da. Hadde det vært noen eldre der sa ja. Men de andre var jo bare babyer i forhold til henne. Men det blir kanskje bedre i morgen, for de to som er like gamle som henne var der ikke i dag.
Minnie Mom Skrevet 13. august 2008 #4 Skrevet 13. august 2008 Sorry, tenkte litt feil jeg.. ) Hmm, trenger ikke være negativt, men skjønner tankegangen din. Rart de har laget så skjeve grupper, kunne vært bedre blanding..
Malenemor Skrevet 13. august 2008 Forfatter #5 Skrevet 13. august 2008 Tror kanskje det er fordi de fleste 06 ungene begynte i fjor, på samme gruppe. Men men, bør kanskje ikke ta sorgene på forskudd:) Er ikke sikkert det blir noe problem engang.
~sjiraff~ Skrevet 13. august 2008 #7 Skrevet 13. august 2008 Ja hun er vel på en småbarns avdeling? Til neste år blir hun vel byttet over til en storebarnsavdeling? I og med at hun ikke er eldre og begynner i bhg først nå tror jeg det er greit å være på en smpbarnsavdeling. Fler voksne pr barn og ikke så høyt tempo.
Malenemor Skrevet 13. august 2008 Forfatter #8 Skrevet 13. august 2008 Er på småbarnavdeling ja. Men det er den andre avdelingen også
~sjiraff~ Skrevet 13. august 2008 #9 Skrevet 13. august 2008 Okay, så du vil ha henne over på den andre småbarnsavdelingen? Flere på hennes alder der? Da skjønner jeg problemstillingen bedre. Det skader jo ikke å spørre bhg. )
~sjiraff~ Skrevet 13. august 2008 #10 Skrevet 13. august 2008 Hehe.. ser jo nå at jeg leste innlegget ditt litt fort..står jo ganske klart hva du spør om )
Malenemor Skrevet 13. august 2008 Forfatter #11 Skrevet 13. august 2008 Der er alle på hennes alder ja:) Er bare redd for at hun skal kjede seg, at det ikke er utfordrende nok for henne. Hun har jo begynt å snakke en del, liker rollelek o.l. Veldig usikker nå..... Men skal ta å høre med de i morgen, skader jo ikke å spørre:)
Malenemor Skrevet 13. august 2008 Forfatter #12 Skrevet 13. august 2008 Dytter engang til jeg....håper på flere svar:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå