Anonym bruker Skrevet 13. august 2008 #1 Skrevet 13. august 2008 ... får jeg makk av!! Er jo så viktig at man viser at man er driiiiiiiiit-interessert i interiør her. Så kommer alle de andre interiør-mamma`ene inn og kommenterer. "Den perfekte husmor.no" velkommen!! Er det virkelig bare jeg som ikke er interessert i interiør her? som er en elendig husmor osv.?
Anonym bruker Skrevet 13. august 2008 #2 Skrevet 13. august 2008 Så enig, så enig. Jeg har vært inne å sett på noen jeg har sett som blitt lagt ut her, og det var jo ikke akkurat få Men men... la dem styre på. Og nei, jeg er ikke noe særlig interessert i interiør!!!
Anonym bruker Skrevet 13. august 2008 #3 Skrevet 13. august 2008 Blir så oppgitt.....er det galt å ha en hobby ved siden av å være mamma også nå da???
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå