Lille*Frue* Skrevet 13. august 2008 #1 Skrevet 13. august 2008 Det er gøy Oxo så utrolig spennende det er.. Tiden bare flyr unna.. Snart har jeg min skjønnhet i armene^^ Gleder meg masse til den dagen..
Mamma*til*3 Skrevet 13. august 2008 #2 Skrevet 13. august 2008 Ikke mange dagene til du bytter forum til 3. trimester, da! Jeg ligger 9 dager etter, er på 99 i dag, og tenker at høsten kan både bli kort og lang, alt etter hvordan formen er. En annen ting som ligger mitt morshjerte nært for tiden, er at vår førstefødte (jente) skal begynne på skolen, nå til mandag! Det er underlig, synes alle svangerskapene til nå har gått sakte, men tiden etterpå har gått så sinnsykt fort! Det gjelder å nyte tiden med de små, for plutselig er de store. Selvfølgelig kan de nytes som store også, men du skjønner sikkert hva jeg mener... :-)
Lille*Frue* Skrevet 13. august 2008 Forfatter #3 Skrevet 13. august 2008 Neij, er ikke mange dagene til jeg bytter ^^ skal bli godt å endelig komme nærmere mål.. Tror selv at tiden nå bare kommer til å fly vekk hehe.. Det må være stort, at hun skal begynne på skolen på mandag Husker i fjor da lillesøstra mi begynte på skolen, å jeg suns at DET var stort.. lurer da på hva jeg kommer til å suns om min egen da den tiden kommer^^ hehe.. Og jeg skjønner hva du mener me den nytinga av tiden^^ missforsto ikke liksom =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå