happy mama Skrevet 12. august 2008 #1 Skrevet 12. august 2008 Tok akkurat ut nybakt brød fra ovnen, skulle kose meg med varmt brød og MASSE nugatti, som jeg bare må ha på varmt brød. Er små forkjølet og tett i bihulene,,Men tok en dusj med mentol nesespray..Så ble helt åpen til høydepunktet med hjemmebakt brød.. Men nei da..kjente ikke noe som helst smak, skikkelig nedtur Vet at jeg ikke kjenner smak om jeg er tett, men nå var jeg jo ikke det. Kan man miste smakssansen om man er forkjølet?
Bring_it_on!!:)) Skrevet 12. august 2008 #2 Skrevet 12. august 2008 Det er ganske vanlig at man mister mye av lukte/smakssans når man er forkjølet.. =)
happy mama Skrevet 12. august 2008 Forfatter #3 Skrevet 12. august 2008 Ok, jeg har ikke opplevd det før, kun ved tett nese.. Skikkelig ekkelt er det.. Vil ha brød med nugatti )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå