☆Mathilde Skrevet 12. august 2008 #1 Skrevet 12. august 2008 Jeg fødte mitt første barn uten medisinsk smertelindring, og satser på det denne gangen også. Jeg fikk steriltvannspapler sist pga sterke ryggsmerter, og dette hjalp meg veldig! Ellers prøvde jeg litt lystgass, men fant fort ut at det ikke var noe for meg i hvert fall Dusjen hjalp meg også en del. Tenker jeg skal bruke badekaret og dusjen flittig nå også. Og steriltvannspapler hvis smertene i ryggen er like j.... som sist!
trollmor85 Skrevet 12. august 2008 #2 Skrevet 12. august 2008 Hadde heller ingen smertelindring forrige gang. Og har egentlig ikke tenkt så mye over det. Jeg tenker at hvis det er behov det denne gangen gjør jeg det, føler jeg at det går fint uten gjør jeg det.
NormaJean Skrevet 12. august 2008 #3 Skrevet 12. august 2008 EPIDURAL;) hehe, jeg skal benytte meg av det jeg får tilbudt.
temine Skrevet 12. august 2008 #4 Skrevet 12. august 2008 Om det går like raskt som sist blir det vel ikke tid til noe annet enn en varm dusj..så satser på det. Varme risposer og badekar tas og imot med takk om jeg får. Har ikke tenkt over det noe mer...men tar det på tida og jeg får lyst på noe så skal man vel tro jeg har vett nok til å spørre:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå