nr-4-i-oktober Skrevet 11. august 2008 #1 Skrevet 11. august 2008 Har i går og særlig i dag begynt å kjenne nedpress i underlivet. Skal legges til at det har vært stressende dager med barneselskap og familieselskap, men likevel syns jeg det er tidlig,, Håper det er et godt tegn på at jeg ikke kommer til å gå over termin iallefall.. Andre som har kjent nedpress på dette tidspunkt??
Madamina Skrevet 11. august 2008 #2 Skrevet 11. august 2008 Hadde det i helga. Tror bare babyen graver seg mer plass. Det kommer og går litt, men gjør temmelig vondt når han styrer på.
Chidera *tobarnsmor* Skrevet 11. august 2008 #3 Skrevet 11. august 2008 Jeg har hatt det sånn i helga og i dag... Kjennes ut som han holder på å grave seg ut eller noe;-) Tror jeg hadde det sånn sist også, men husker ikke om det begynte så tidlig. Er 31+1 i dag.
Mom for two Skrevet 11. august 2008 #4 Skrevet 11. august 2008 Jeg har også det nedpresset og er i uke 32. Jeg føler at jeg får en slags pine/ømhet i skambeinet innimellom all "gravingen" nedentil. Babyen støter borti blæra eller noe så jeg får skikkelige vondt noen ganger. Dessuten har aktiviteten hos babyen vært stor de 3 siste dagene. Det er nesten så jeg får en følelse av å føde hvert øyeblikk. Jeg hadde ingenting av dette sist jeg gikk gravid og selv da fikk jeg 2 uker før termin, så jeg håper snuppa vår ikke kommer så altfor tidlig.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå