Den drygaste Skrevet 11. august 2008 #1 Skrevet 11. august 2008 jeg fikk ikke noe særlig informasjon om dette i brevet fra barnehagen bare om utedress! hvor får man evt tak i fine tøfler/innesko. syns de har så utrolig lite utvalg i butikkene!!!!
Twintipp og himmelblå Skrevet 11. august 2008 #2 Skrevet 11. august 2008 Det er ikke så veldig mye en trenger.. Regntøy+gummistøvler til å ha i bhg, utedress når været melder seg, ekstra skift, tykk genser, bleier, evt. en sovevogn og dyne\pose der. I bhg vår bruker mange av barna crocs, for de sklir ikke og gir mye mindre etter enn tøfler o.l. Det er ihvertfall hva de ansatte har erfart.
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 11. august 2008 #3 Skrevet 11. august 2008 Regntøy Dress (vinter/vår) Evt fleece/ull til å ha under regntøy/tynn dress Votter Støvler Vintersko Lue/Caps (greit å ha en i reserve også om den skulle bli våt) Skiftetøy (dette regulerer du jo etter årstiden - jeg har det i sekken til snuppa så det ligger ikke fast i bhg) 1-2 sett (her ser du jo også an behovet etterhvert - vi har aldri trengt mer enn 1) Bleier, stellekem Tøfler (sjekk tinyzone.dk feks - skinntøfler, vi har crocs til snuppa på 3, men disse er det jo delte meninger om) Solkrem og kuldekrem - husk å merke med navn Matboks og drikkeflaske (flaska står fast i bhg, de får vann på den) Sekk
Den drygaste Skrevet 11. august 2008 Forfatter #4 Skrevet 11. august 2008 tusen takk damer! hva skulle jeg gjort uten dere! hehe
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå