Høygravid i sommer! Skrevet 10. august 2008 #1 Skrevet 10. august 2008 Er på ei uke overtid og klør som bare det. Kunne klødd meg til blods av og til viss eg ikke hadde begrenset meg. Et bare nå de siste ukene eg har vært veldig plaget. Noen andre som har det likt? Gode råd?
augustmom Skrevet 11. august 2008 #2 Skrevet 11. august 2008 har 20 daga til termin å d klær her å... arrgh.. ikke ha d for varmt å klamt.
linda1983 Skrevet 12. august 2008 #3 Skrevet 12. august 2008 jeg klør og. har 46 dager til termin. jeg smører meg med hvitvask og den feteste kremen til locobase. begge er kjøpt på apoteket og for meg hjelper dette veldig.
Rosie the riveter Skrevet 12. august 2008 #4 Skrevet 12. august 2008 Ja, under forrige svangerskap hadde jeg ekstrem svangerskapskløe. Klødde meg til blods på armer, ben, mage og hals. Det var helt forferdelig!! Har fremdeles arr. Snart 3 år etter. Men det endte med at jeg ble satt igang 2 uker før term pga alle plagene mine.
smilan Skrevet 12. august 2008 #5 Skrevet 12. august 2008 herregud, jeg er 13 - 1 og klør, spesielt på magen... Fikk høre av ei gammel dame på jobben som sa det ble en hårete unge Rekker å få skikkelig langt å innen jeg føder. Når begynte dere å klø da?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå