Shabby Cheap Chic Skrevet 10. august 2008 #1 Skrevet 10. august 2008 Han har ikke spist i hele dag og ikke i går heller forresten...rart siden han spiser masse hjemme her til vanlig... Ikke har han mark heller.. I dag har han bare liggi inni og flytta seg litt og litt bortover.. Har sjekka om han har vondt noe sted men virker ikke sånn.. Men etter han har slappa av en liten stund så kommer det sånne rare pustelyder... Litt sånn svak hvesing... Høres ut som om han har litt vansker med å puste... Men lydene kommer litt nå og da.. Hmm... Stakar mp nok ta han med til dyrlegen i morra:(
<3 Vila & Lille <3 Skrevet 10. august 2008 #2 Skrevet 10. august 2008 Stakkars pusen, du bør nok ta han med til dyrlegen ja... Det kan være at han har pådratt seg en forkjølelse, evt lungebetennelse, siden han sliter litt med pustinga. Greit å få sjekket det i hvert fall. Ikke noe hyggelig når dyrene er i dårlig form. Håper han blir snart bra:)
"husmor"med lille Nora Skrevet 10. august 2008 #3 Skrevet 10. august 2008 off. stakkars:( kansje du bør ta turen til dyrlegen. trenger ikke å være noe alvorlig:) god bedring til katten din:)
2barnsmamma og hestemamma Skrevet 10. august 2008 #4 Skrevet 10. august 2008 Er han kastrert?Kan han ha sånne krystaller i urinen kanskje som gjør at han har problemer med å tisse.Veldig vanlig at de kan få sånn,men kan også være noe med luftveiene,dra til dyrlegen du i morgen så får han forhåpentlig noe medisin og han blir bra igjen...lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå