Gå til innhold

brylupp???


Soleie m/3 gull :)

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor mye ville dere brukt på brylupps gave til en venninne`?? Er ikke bestevenninne, og pleier ikke være så mye med hverandre egentlig er mest snakking på telefon innimellom, og besøk av og til. har kjent henne i 5 år ca.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

300-500 kr...

 

(Ps. det heter bryllup)

Skrevet

Avhengig av inntekt og hvor god råd du har...

 

Var i bryllup i helga, og der ga venninner/venner alt fra ca. 300 til drøyt 1000-lappen.

Skrevet

hehe samme skrivefeil som jeg hadde i sta dette,fikk beskjed om at d heter bryllup.

 

Jeg ga veninna mi 500 kr,en sånn stili bamse og kort:O) syns d er nokk jeg. Har jo ikke så god økonomi med 1 inntekt. hovedsaken er ikke hvor mye d er, men tanken bak d syns jeg:O)

Skrevet

hehe, jepp var deg jeg så etter, for var ikke helt sikker på hvordan det ble skrevet. er liksom ikke et ord jeg bruker alt for masse:):) ja var ca 500 kr jeg tenkte. har ikke så god råd vi heller så, og er helt enig med at det er tanken som teller:) får bare håpe hun har noen ønsker til den prisen da:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...