indigo76 Skrevet 10. august 2008 #1 Skrevet 10. august 2008 Jeg hadde så lyst å prøve det, og har handlet inn mat etter dette, og startet litt i dag (hadde bare tenkt å skeie ut en siste gang i kveld med potetgull), MEN så kommer jo smarte meg på at jeg AMMER jo!!!! Kan jeg da starte med slike ekstreme greier som å droppe de fleste karbohydrater og sukker, samt spise masse fett og proteiner??? *angst* Fryktelig å være SÅ gira også glemme det viktigste av alt, nemlig lille snuppa på 5 mnd.... Noen som kan komme med litt råd og tips? Kan jeg begynne med dette eller bør jeg vente til hun spiser en del måltider evnt er sluttet å amme? (vil jo bli tynn NÅ!!!) ;-) Jeg hadde tenkt noe ala Skaldemans opplegg.
indigo76 Skrevet 10. august 2008 Forfatter #2 Skrevet 10. august 2008 Ingen? Skulle så gjerne begynt nå som jeg var så innstilt, kan jeg ta en "mildere" vatriant av kavkarbo og ta vitaminer/mineraler og likevel amme?
Gjest Skrevet 10. august 2008 #3 Skrevet 10. august 2008 Ikke anbefalt med noen form for slanking/diett når man ammer. Det dannes en del "slagg" og giftstoffer som kroppen kvitter seg med når man slanker seg, og disse går over i morsmelk.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå