Gå til innhold

Hva liker dere best, ID eller Glow minerals?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Må si glow skuffa meg litt!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Liker helt klart id best! Glominerals dekker jo ikke!

Skrevet

Helt enig! ID var jo en drøm! Men jeg fant ingen som solgte den så jeg prøvde glow! angrer på at jeg kjøpte den! Får man ikke kjøpt ID på nett??

Skrevet

eg digger id!!

kjøpte på blivakker.no :) kjøpte en sånn boks med 4 "farger" i å 3 koster til 500 kr tror eg

Skrevet

ID er billig på ebay. Ellers er det en dame i Norge som selger på finn.

Skrevet

du må kjøpe i.d pudder på ebay!! Jeg har aldri betalt mer enn max 150 kr for et pudder (største boksen str, xl 9? gram

Skrevet

link*? hvordan finner jeg min farge da?=)

Skrevet

På strawberrynet.com får man kjøpt id for ca 140kr med gratis frakt. Men de blir utsolgt hele tiden, så man må følge med hver dag, og kjøpe med en gang de har inne... De har også billige id-koster.

Skrevet

men de på strawberrynet er det mye mindre oppi tror jeg,så det lønner seg å kjøpe på ebay.

 

Skrevet

Nei, det er de store de pleier å ha på strawberrynet. 9gram. De har små også innimellom, men de koster 60kr.

Skrevet

Takk=) Nå har jeg bestilt på ebay! Håper det ble riktig farge da=) Betalte 139.kr med frakt inkl:):)

Skrevet

Definitivt glominerals. Men har den flytende, ikke prøvd pudderet deres. i.d synes jeg var noe skrap.

Skrevet

Synes id var helt fantastisk jeg! Ansiktet så så utrolig rent og pent ut med pudderet deres! glominerals synes jeg fungerte som et enkelt H&M pudder

Skrevet

i.d SÅ KLART!! <3

Skrevet

trenger børster, link til strawberry??

 

takker

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...