TobarnsTurbo Skrevet 7. august 2008 #1 Skrevet 7. august 2008 Ønsker et navn til jenta vår som ikke er så alt for vanlig, har vært bestemt på at hun skulle hete Linnea, men som jeg forstår så er visst dette iferd med å bli et poppis-navn Jeg liker også Mynte godt, hva mener dere? For sært? Mynte Linnea kanskje?
Gjøkeredet③ Skrevet 7. august 2008 #2 Skrevet 7. august 2008 Syntes Mynte er veldig fint jeg... Har ei venninne i Danmark som heter det, så er veldig vant til det..
Reiki 73 Skrevet 7. august 2008 #3 Skrevet 7. august 2008 Vi tenkte og å ha et spesielt navn, men det er jo IN nå, og alle er oppbrukt. Dermed blir det ikke spesielt lenger. Vi tenkte på Hanne Linnea. Men har endret oss til Heidi :-) Det var et veldig vanlig navn en generasjon tilbake, og blir nesten ikke brukt nå. Jeg syns navnet Mynte var kjempekult! og gjerne ilag med Linnea :-) Da får du nok garantert et navn som ikke mange har.
Gjest Skrevet 7. august 2008 #4 Skrevet 7. august 2008 nå trodde jeg du skulle spørre om peppermynte planten jeg..huff hehe..har ikke hørt d navnet før..men d var ikke så verst..
Baby i vente Skrevet 7. august 2008 #5 Skrevet 7. august 2008 Har bare hørt det på programmet "Scandinavias beste danser". Hun var fra Danmark og var kjempesøt. Pent navn synes jeg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå