Gå til innhold

Hvilken vogn har dere og er dere fornøyd?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg vil trenge en søskenvogn ettervert og tenkte dette måtte være rette stedet for å spørre om en vogn med plass til to... :)

 

Har nå Emmaljunga City Cross som singelvogn og er veldig fornøyd med den. Noen av dere som har emmaljunga tvillingvogn?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei!

 

Vi har GT Safari Swing Dobbel til våre tvillinger på 1 år. Kjempefornøyd. Fin vogn, lett å trille. Har ingen erfaring med emmaljunga tvillingvogn. En søskenvogn skal jo være lett å trille og da er Gt helt topp. TFK skal også være flott vogn og OTH.De er litt dyrere enn GT da.

Skrevet

Jeg har Easywalker og er godt fornøyd med den. Den er veldig lett å manøvrere med. Det er litt vanskelig å få av bagene på den, det er litt irriterende. Har ikke prøvd den som sportsvogn enda, jentene sitter ikke selv enda.

Skrevet

Takk for svar!

 

Hva slags bag har du brukt i GT-vogna, mykbag eller hardbag? Vil gjerne ha muligheten til å kjøre den minste (eller begge) med kalesjen i kjøreretningen, blir nok mest lunt da. Hvordan er bredden på GT i forhold til dører og kasser på butikken?

Blir mest trilling på grusvei, så store hjul er et must!

Skrevet

Takker!

 

Fin løsning med stor bag. Meeen synes den så litt luftig ut som sportsvogn...er den åpen mellom rygg og kalesje?

Skrevet

vi har emmaljunga cangaroo og er skikkelig fornøyd med den!!!

selv med tvillinger i kjennes den lettere ut enn simo vogna jeg hadde til forrigemann. er utrolig glad i den vogna og det er en fryd å gå turer, ha den i bilen og så videre. kommer lett fram over alt siden den ikke er så altofr bred

Skrevet

Vi har OTH. Lett, god å kjøre, blir liten sammenlagt, lett å slå opp og ned, pen vogn, ....

Minuset er at bagene fort blir for små, så du må skifte ganske raskt til sportsdelen. Og så er det ikke håndbremse. Og ganske dyr hvis du kjøper den ny... Men bagene får du solgt på Finn.no! :-)

Den skal være en av de smaleste tvillingvognene på markedet.

  • 2 uker senere...
Skrevet

Jeg har teutonia (team s4 trur jeg den heter). fin vogn, store hjul (4stk), lett og kjøre, og veldig god plass til barna. vendbar sportsdel. men er tung å løfte, går ikke gjennom dører, å på millimetern gjennom kassene. må bruke de "brede" kassene/handicapkassene.

 

vi har også en carena trille med paraplyhjul... den går akkurat gjennom dørene, mye lettere å løfte da man kan låse vognen når den er sammenslått. ganske god plass til barna, og de sitter "atskilt" så de ikke kan forstyrre hverandre. full liggestilling. Men er tyngre å trille, svinger ikke lite lett som teutonia og man han kun ha den fra seg så barna sitter med kjøreretningen.

Skrevet

Hei

 

Vi har samme vogn som dere, Emmaljunga, men tvillingversjonen. Vi er super fornøyd!! Den går gjennom dører, men sliter litt i noen kasser. Tror den er 58 cm bred og at en standard dør er 60 m eller noe sånt. Det eneste minuset er at den er keitete å løfte inn i bilen, men det er vel noe som gjelder de aller fleste tvillingvogner.

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...