Laffendaffen Skrevet 6. august 2008 #1 Skrevet 6. august 2008 Til kjæresten min! Sett av fredag kveld, da blir det en DIB fri kveld som du må tilbringe sammen med meg. Barnevakt er ordnet, så finn fram stasen og gjør deg klar.... Er du klar for en romantisk aften ?
august 2010 Skrevet 6. august 2008 #2 Skrevet 6. august 2008 Dytter denne til den som er den heldige. Er det sjiraff kanskje? Blir ikke hun kalt laffen?
august 2010 Skrevet 6. august 2008 #3 Skrevet 6. august 2008 Hjelp meg å holde denne oppe da jenter. Vi må jo la den heldige få se innlegget. Mon tro hvem det er. Skulle ønske det var min kjæreste..
"husmor"med lille Nora Skrevet 6. august 2008 #6 Skrevet 6. august 2008 så kjekt. hjelper å dytte eg;)
~sjiraff~ Skrevet 7. august 2008 #7 Skrevet 7. august 2008 ) En av få kvelder jeg ikke henger på dib så klarer manne min å poste denne! Tji-hi.. gleder meg, og er spent på hva som skjer ) Han hadde ikke tenkt å si noe gitt, men så ødela en venninne det hele med å invitere med meg ut i morra. Da måtte han avsløre seg.. :o/ Ja ja jenter vi sees mao IKKE i morrakveld!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå