Gå til innhold

Tappetafsing??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei jenter!

 

Lenge siden jeg har kjent på tappen, men kunne ikke dy meg igår kveld.. :) Men til stor skuffelse var det hull i tappen, den hadde ikke lukket seg.. IKM på torsdag.. Da er sikkert tanta rett rundt hjørnet?? Hva tror dere som har erfaring?? Kattid lukker den seg, tidlig i svangerskapet? Kan den enda være åpen hvis jeg er gravid? Jeg vet at det ikke er lett å tolke tappa..=) Men har hatt stikkinger i magen i flere dager, kanskje det er el som er forsinket.. hmm..

 

Ha en fin dag!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Uten at jeg er sikker; innbiller meg at jeg leste at det tar en liten tid før den lukker seg... Står sikker noe om det her inne en plass

Skrevet

Hmm, ja kanskje den ikke lukker seg før etter ikm? :) Det håper ihvertfall jeg..=) Takk for svar uansett! imårra er det ikm..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...