1stor1liten =) Skrevet 4. august 2008 #1 Skrevet 4. august 2008 skal brukes på en liten gutt i bhg. (vinterdress)
Gjest Skrevet 4. august 2008 #2 Skrevet 4. august 2008 ikke det du spør om, men jeg anbefaler Skogstad, Hakve prisen av Reima. jeg har hatt Reima, Troll og Skogstad,og synes egentlig de er ganske like..men skogstade er billigere, og den modellen vi kjøpe ifjor var også den fineste:-)
Blåmandag¤ Skrevet 4. august 2008 #3 Skrevet 4. august 2008 Den er veldig fin den. Det eneste dumme med den, er at jeg synes den ble veldig våt når jenta var lenge ute i snøen. Men de kan kanskje tørkes i tørkeskap de også nå? Vi hadde po.p dress for 3 år siden.
1stor1liten =) Skrevet 4. august 2008 Forfatter #4 Skrevet 4. august 2008 vet ikke om den dressen kan være i tørkeskap ( er jo så forskjellig for alle typer dresser) men den trakk fort inn vann altså? det er ikke bra
Blåmandag¤ Skrevet 4. august 2008 #5 Skrevet 4. august 2008 Ja, den gjorde egentlig det. Hun ble aldri våt gjennom altså, men dressen var allikevel ganske våt. Har holdt oss til Reima etter det, men jeg lurer litt på å kjøpe Po.p til lillesøster, jeg tror passformen passer bedre til henne.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå