MissAntrop Skrevet 4. august 2008 #1 Skrevet 4. august 2008 og det gikk ikke så bra... Lillejenta hadde ikke fått sovet før vi kom, det var en smule kaotisk der og hun ble veldig klengete på pappa'n sin. Hun er vant til å sove inne i seng, her sover de ute i vogn. Hun ble så trøtt etterhvert at hun sovnet etter en liten trillerunde, men våknet etter 20 min. Vanligvis så sover hun 2,5 time... Hun var så trøtt, bare gråt og gråt, umulig å avlede, og da endte det med at vi dro. Huff, jeg er så lei meg... Lurer på hvordan i all verden dette skal gå... I morgen skal vi heldigvis møte tidligere, sånn at hun er mer opplagt. Håper det blir bedre da... *snufs*
du og jeg og vi to Skrevet 4. august 2008 #2 Skrevet 4. august 2008 Uff det var ikke noen grei start! Det går nok bedre i morgen, det er jo ikke lett når det kommer midt opp i soving og alt. Når de ikke har fått sove som de skal er jo ingenting greit. Lykke til i morgen, da SKAL det gå bedre!
du og jeg og vi to Skrevet 4. august 2008 #4 Skrevet 4. august 2008 Ja, vi satser på det! Kanskje merker barnet at stemningen er litt annerledes enn den pleier, barnehagestart setter jo en del tanker og følelser i sving? Og uansett uten søvn blir det bare tull.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå