Gjest Skrevet 4. august 2008 #1 Skrevet 4. august 2008 Noken som har erfaring med ein slik? Har dei propp? Sto ingenting om det på nettsida eg er inne på... http://www.babyplaneten.no/kategori.php?kategori=19&subkategori=65 Og er det slik at alt som blir kalla badebalje har propp i bunnen? Eller er ikkje det ei sjølvfølge? (Har blitt anbefalt på det sterkaste ein badebalje med propp, ellers kan ein jo like godt kjøpe ein vaneleg balje...)
Trollkatt Skrevet 4. august 2008 #2 Skrevet 4. august 2008 Har ikke erfaring med den, men jeg har aldri brukt badebalje med propp, og heller aldri savnet propp. Kjøpte balje på Ikea til 60 kr eller noe sånt, og den funker kjempebra, den.
Oi ..! Skrevet 4. august 2008 #3 Skrevet 4. august 2008 Jeg har hatt badebaljer både med og uten propp. Må si at jeg foretrekker med propp. Da er det bare å skyve baljen over sluket, og så renner vannet ut der. det er langt lettere enn å løfte baljen for å helle ut vannet. var inne og tittet på lenken du refererer til. Tror rett og slett jeg ville tatt kontakt med nettbutikken. Evt. går det an å google navnet på baljen og så se om den dukker opp i en annen nettbutikk med en mer detaljert beskrivelse Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå