Attpåklatten :-)™ Skrevet 4. august 2008 #1 Skrevet 4. august 2008 De tingene vi ikke kan gjøre om på... er ofte de som forandrer oss for alltid. En synsk gangster, en sangerinne på vei mot toppen, en usannsynlig bankraner og en lege som desperat prøver å redde sitt livs kjærlighet. Fire vidt forskjellige skjebner med ingenting felles. Bortsett fra at deres veier snart møtes i et skjebnens spill som vil endre deres liv for bestandig... Ifølge et gammelt asiatisk ordspråk består livet av fire forskjellige grunnfølelser: glede, sorg, nytelse og kjærlighet. Det er utgangspunktet for den amerikansk-koreanske regissør Jieho Lees banebrytende drama som i likhet med Oscar-vinneren ”Crash” og klassikeren ”Short Cuts” gjør stor filmkunst ut av tilfeldighetenes uforutsigbare spill. The air I breathe heter filmen og den var knallbra!!! Anbefales:-) Kommer på dvd i midten av august..
Gjest Skrevet 4. august 2008 #2 Skrevet 4. august 2008 Takk den skal jeg se ! Se IKKE filmen om Bob Dylans liv, husker ikke tittel, men har masse 6 ere på cover og virker så bra..
Attpåklatten :-)™ Skrevet 4. august 2008 Forfatter #3 Skrevet 4. august 2008 Takk!!! Jeg er så utrolig lei av filmer jeg blir skuffet over og har store forventninger til!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå