Mammaen til 2007jenta Skrevet 3. august 2008 #1 Skrevet 3. august 2008 får det bare ikke til, har fujitsu siemens data, windows vista
ZZzZzzZ Skrevet 3. august 2008 #2 Skrevet 3. august 2008 jeg har også innebygd, begynte bare og bruke det..gjorde ikke noe først..?
Mammaen til 2007jenta Skrevet 3. august 2008 Forfatter #3 Skrevet 3. august 2008 jeg får opp at en ikke finner noe camera:/
tresøtesmå-torødogenblå Skrevet 3. august 2008 #4 Skrevet 3. august 2008 Jeg vet ikke om jeg skjønner hva du mener, jeg. Har du bygget inn et kamera selv? Eller var det ett der når du kjøpte den? For hvis det var der burde det jo strengt tatt fungere av seg selv. Hvis du har satt det inn selv, burde det jo følge med en bruksanvisning... Dette er grunnen til at jeg har blitt en svoren mac-bruker.
Mammaen til 2007jenta Skrevet 3. august 2008 Forfatter #5 Skrevet 3. august 2008 Hehe, nei, altså, det fulgte med da jeg kjøpte pcen, det er over skjermen min, kan ikke ta det vekk. Men det funker jo faen ikke:o
ToreTang Skrevet 3. august 2008 #6 Skrevet 3. august 2008 Prøv å gå inn på kontrollpanelet og se om du finner Kamera. Klikk på denne og se om webcam er innstalert. Hvis ikke ser du hvilket kamera du har (type og modell - kanskje det også står rett ved linsen), søker opp driverne på nettet og download. Restart maskinen og da bør den fungere. Hvis ikke ville jeg ha kontaktet leverandøren av pc`en.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå