Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Endelig fikk jeg lov og komme inn hit:) Testet positivt i slutten av ferien,for en uke siden og er overlykkelig over at det endelig har festet seg en spire! Er det noen som vet når en skal til legen/ jordmor første gang?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

eg var hoss lege for føste gang i uke 6, mn det er vist normalt å gjør det i uke 8-12 :).. Gratulerer så mye me spire :D

Skrevet

Tusen takk:) Har litt brun utflod,og er litt bekymret over at noe er galt.. Hadde lyst og dra til legen og sjekke at alt var som det skulle! Men ser jo her inne at det er flere som har had lignende utflod,og kanskje det ikke er noe og stresse over:)

Skrevet

Alle bødninger i svangerskapet, selv om de er små, bør undersøkes av lege, men som oftest er alt som det skal være. Det er ganske vanlig at man opplever en eller annen form for blødning og det kan være betryggende å få det undersøkt hos lege. Jeg synes du skal kontakte legen din hvis du er bekymret.

Lykke til :)

Skrevet

Takk for det:) Jeg skal kontakte legen min på mandag! Håper alt er vel med lille spiren min:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...