Gjest Skrevet 1. august 2008 #1 Skrevet 1. august 2008 Venninna mi viste meg en film på youtube: http://www.youtube.com/watch?v=RTwFfA05S-Q Mange synes visstnok at den er morsom, men jeg synes bare den er trist, jeg.. Stakkars lille gutten. Hvilke foreldre lar ungene sine spille noe sånt når de vet hva som kommer til å skje? Og så legger de det på nett etterpå, sånn at folk kan le av det? Blir sint, jeg.
Gjest Skrevet 1. august 2008 #2 Skrevet 1. august 2008 Den var ivertfall ikke morsom. Stakkars liten. Det gjør så sinsykt vondt å bli skremt slik som det.
charm Skrevet 1. august 2008 #4 Skrevet 1. august 2008 Sykt altså Hvilke foreldre gjør noe sånn?Sykt sykt....
Gjest Skrevet 1. august 2008 #5 Skrevet 1. august 2008 Det der gjorde jeg mot lillebroren min for noen år siden... Da han var kanskje 5 og jeg 10/11 - så jeg skjønte vel ikke at det var så galt. Han ble så redd jeg ALDRI har sett han før, klarte ikke snakke på lenge bare gråt og gråt. Aldri hatt så dårlig samvittighet i mitt liv - ville jo ikke skremme han og gjøre han så lei seg! At noen faktisk synes sånt er morsomt når de ser hvor redd guttungen blir, synes jeg er sykt.
♡Anniken&Andreas gullet♡ Skrevet 1. august 2008 #6 Skrevet 1. august 2008 Stakkars... Det er råttent gjort!
Tøysetipp Skrevet 1. august 2008 #7 Skrevet 1. august 2008 Hvilke foreldre gjør noe sånt.. Stakkar.. Gjøre gutten sin redd og lei seg. De burde skamme seg.
Gjest Skrevet 2. august 2008 #8 Skrevet 2. august 2008 Enkelte kan ikke ha mye omløp i øverste etasjen....
MammaTilTre*augustbaby* Skrevet 2. august 2008 #9 Skrevet 2. august 2008 FyFaen så stygt gjort! Stakkars lille gutten!! Hadde ALDRI kunnet gjort noe sånt mot barna mine! Skjønner ikke at de har samvittighet til det!
☆Anonymia☆ Skrevet 2. august 2008 #12 Skrevet 2. august 2008 ånei ...stakkars liten...herregud,det der er så jææævlig stygt gjort,jeg har selv nesten begynt å grine av noe sånt,er så sinnsykt lettskremt..og det der er FAEN ikke morsomt..så står de å filmer mens han griner..stakkars stakkars liten...faen altså...helvettes idioter..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå