Anonym bruker Skrevet 1. august 2008 #1 Skrevet 1. august 2008 På tv3 reklamerer de for en serie som heter shark.. musikken som blir spilt i dette reklameinnslaget for serien er lost! jeg er sikker i min sak på at det er erlend bratland som synger mens min samboer derimot mener dette er anouk!! noen andre som har en formening om dette? Hehe..
Anonym bruker Skrevet 1. august 2008 #2 Skrevet 1. august 2008 Tviler på at Shark har byttet kjenningsmelodi i løpet av våren, og siden innspillingen antagelig ble påbegynt lenge før Erlend vant med sin versjon av Lost tror jeg at jeg holder med din samboer. Forøvrig kan jeg ikke huske å ha lagt merke til sangen, selv om jeg følger med på Shark. Skal se opptak av forrige ukes episode ikveld (sesongavslutning?) og huske å merke meg det da.
Anonym bruker Skrevet 1. august 2008 #3 Skrevet 1. august 2008 I won't back down. Opprinnelig skrevet og sunget av Tom Petty, men jeg vet at bl.a. Johnny Cash også har en versjon.
Anonym bruker Skrevet 1. august 2008 #4 Skrevet 1. august 2008 vet du, jeg husker også at Lost blir sunget i et reklameinnslag for en tv-serie, men husker ikke for hvilken i farta. Stemmer sikkert at det er Lost.... Anouk?? Er ikke det ei dame da??? Hun som sang nobodys wife??
Anonym bruker Skrevet 1. august 2008 #5 Skrevet 1. august 2008 Lost blir brukt i en reklame for serien ja. Stemmer det. Men seriens egen melodi er nok en annen ja.
Anonym bruker Skrevet 1. august 2008 #6 Skrevet 1. august 2008 Aha, da har ikke jeg sett det reklameinnslaget - og ikke rart at jeg ikke har lagt merke til sangen. Holder fortsatt en knapp på Anouk - er Erlend eksportert til USA allerede, liksom?? annie 10:16
Anonym bruker Skrevet 1. august 2008 #7 Skrevet 1. august 2008 Vil tro det er TV3 som legger på og selv velger hvilke sanger de legger på reklamesnuttene. hilsen anonym10:27
Anonym bruker Skrevet 1. august 2008 #8 Skrevet 1. august 2008 Hm, godt poeng, den tenkte jeg ikke på...
Gjest Skrevet 1. august 2008 #9 Skrevet 1. august 2008 er erlend som synger ja;) har sett den flere ganger
Anonym bruker Skrevet 1. august 2008 #10 Skrevet 1. august 2008 Godt å se at det er andre der ute som er enige med meg;) Men får tv3 lov å legge på hvilken musikk de selv ønsker når de skal reklamere for en serie? ville trodd det var strenge regler for det.. -på bakgrunn av dette at jeg har vært litt i tvil om det er erlend i og med at shark er en serie som har blitt vist på tv lenge før erlend vant norske talenter.. samtidig kan jeg ikke huske at lost har blitt introdusert gjennom reklameinnslaget av shark tidligere... første gang jeg hørte sanger var på norske talenter...
Gjest Skrevet 1. august 2008 #11 Skrevet 1. august 2008 den var jo bare på reklamen for siste episode nå nettopp...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå