Anonym bruker Skrevet 30. juli 2008 #1 Skrevet 30. juli 2008 Jeg tenker da som samboer/kjæreste... Jeg er snart 26 år, alenemamma til 2. En 6-åring og en baby. Hvem vil orke å bli sammen med meg? Dette har jeg tenkt mye på... Eksen min har sagt det til meg også... Ingen vil ha deg: "utslitt gammel alenemamma..:" Noen som har funnet lykken "godt opp i årene", som kan gi noen solskinnshistorier her?
Anonym bruker Skrevet 30. juli 2008 #2 Skrevet 30. juli 2008 Mange vil ha deg. Men du må være kresen, så du ikke roter deg oppi samme rotet som northernlights gjorde. ;-) Hun er da et levende bevis på at mannfolk vil ha kvinnfolk med unger fra før.
Anonym bruker Skrevet 30. juli 2008 #3 Skrevet 30. juli 2008 Du må ikke høre på den dumme eksen din. Det der sier han bare for å såre deg. Han ville jo ha deg engang i tiden! Mødre er en tiltrekning hos mange menn, fordi vi har en kvinnelighet som overgår single damer uten barn.
Gjest Skrevet 31. juli 2008 #4 Skrevet 31. juli 2008 hehe....hallo du har livet foran deg....du er 26 år....du er så tiltrekkened eller frastøtende du selv velger...bare ikke la noen gjøre det valget for deg....xen din er en stut....ikke oppfyll hans profetier.....men tenk på det som litt festelig at han fortsatt er såpass "sjalu" at han ikke unner deg en ny mann....hihi... kjør på når du har kommet deg til hektene......
etterhvert Skrevet 31. juli 2008 #5 Skrevet 31. juli 2008 Gode gutter er fornuftige nok til å godta barn! Man må bare ikke bli desperat,det kan de se på lang vei. jeg var alenemor med en søn,og nå i dag er jeg sammen med verdens snilleste gutt. han tar seg av sønnen min og meg som om vi er de eneste for han. og i går fridde han jaggu og. Jeg var helt fortvila i mange år og hadde gitt opp,plutselig stod han der. Bare vent!!!!!
Trulte76 Skrevet 31. juli 2008 #6 Skrevet 31. juli 2008 Jeg gikk fra min ex da jeg var 28 år. Da hadde jeg to unger på 2,5 og 5 år. Nå 4 år senere Har jeg ny samboer som jeg har vært sammen med i 2,5 år, og vi venter en liten en ilag nå Så ja man kan finne lykken igjenn lell som alenemor til to Og jeg trivest godt ilag med han jeg er sammen med nå
Snart er vi 5 "07okt" :-D Skrevet 31. juli 2008 #7 Skrevet 31. juli 2008 Jeg ble alenemor da jeg var 27år altså 1år eldre enn hva du er nå. Jeg brukte mye tid på å finne tryggheten i meg selv og hoppet ikke i armene på den første og beste som tilbød seg. for tre år siden fant jeg mannen i mitt liv ved en tilfeldighet i en alder av 33år (veldig gammel ) ) Vi har i dag en jente på 1år og en liten gutt på vei. Vi giftet oss nå i sommer. Du må ikke tro på Eksen dette vet han ingenting om, det finnes helt klart flere menn der ute som setter meget stor pris på deg og elsker deg for den du er med all bonusen du har med deg.
Gjest Skrevet 31. juli 2008 #8 Skrevet 31. juli 2008 hehe.."godt opp i årene" er vel ei stund til du er da..... Vær kresen, ta tida til hjelp og ikke stress med å finne en....beste rådet jeg kan gi.
Anonym bruker Skrevet 31. juli 2008 #9 Skrevet 31. juli 2008 He he. venninna mi er snart 39, har 3 barn og har akkurat fått ny samboer. Kjekk og snill er han også. Det er fullt mulig.
blittmamma07 Skrevet 31. juli 2008 #11 Skrevet 31. juli 2008 du trenger ikke bekymre deg i ette sekund engang!!!!! dette går så bra så. kos deg med barne du så dukker han nok opp før du vet ordet av det. lykke til!
Anonym bruker Skrevet 31. juli 2008 #12 Skrevet 31. juli 2008 Du er jo på en måte heldigere enn de single barnløse på samme alder, i og med at du slipper å tenke på den biologiske klokka. Du har allerede fått to unger, og kan slappe av og ta tida til hjelp i jakten på en kjæreste. Prøv å nyte de gode sidene ved det å være alene. Lær deg å være singel, og dann deg et liv alene med ungene. Bygg ut de relasjonene du har, og sett pris på dem. Bygg også ut dine interesser og hobbyer, og sett pris på livet ditt. Ikke forutsett en mann der når du planlegger framtida, men bygg på det du har. En dag treffer du en mann som er aktuell for et forhold. Om det bli i morgen, om 10 år eller om 20 år vet ingen. Men at det kommer til å skje en dag, er jeg helt sikker på!
Anonym bruker Skrevet 3. august 2008 #13 Skrevet 3. august 2008 Utrolig bra svar fra siste her. Et godt tema forresten, vi er verdifulle og attraktive uansett om vi har barn!
Anonym bruker Skrevet 3. august 2008 #14 Skrevet 3. august 2008 jeg tar deg usett hvis du bor i Rogaland!
Anonym bruker Skrevet 3. august 2008 #15 Skrevet 3. august 2008 Jeg har vært der du er... barnefar gikk fra meg, og jeg trodde aldri jeg kom til å finne lykken igjen. trodde jeg kom til å være alene resten av livet, for hvem vil vel ha en alenemor med to unger, hund og katt tenkte jeg da... men jaggu har ikke jeg å funnet lykken Alt er relativt nytt nå, men jeg fikk melding hos han tidligere i dag... Du, siden du er på tur til å flytte denne veien(altså mot der han bor) og jeg er på let etter en ny plass å bo, så kan jeg kanskje finne en plass der du, ungene og dyra kan komme etter;) Gjett om jeg blei skjelven Men saken er at du må først innfinne deg med at du er alene, finn roen alene, gi deg muligheten til å trives alene, finn rutinene dine med barna og kos deg fresh deg opp, sånn at du føler deg vel med deg selv, da vil andre se at du faktisk er fornøyd og menn vil begynne å vise sin interesse din tid kommer, det kan jeg love deg Lykke til
Anonym bruker Skrevet 3. august 2008 #16 Skrevet 3. august 2008 Jeg har vært alenemor til 2 jeg også. Trodde ikke jeg kom til å finne noen ny mann (ikke ville jeg det heller faktisk, he-he), men jammen dukket ikke drømmemannen opp. Nå har vi giftet oss, og prøver å få ett barn sammen!!! Bare ta tiden til hjelp, men ikke vær desperat!!
Anonym bruker Skrevet 3. august 2008 #17 Skrevet 3. august 2008 Å, fillern:P Jeg bor nok litt lenger nord... Der glapp den første, gitt...
Anonym bruker Skrevet 3. august 2008 #18 Skrevet 3. august 2008 Ja, håper det vil skje en gang i alle fall:P Trives ikke med å være alene jeg.. HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå