Gå til innhold

barnets bevegelse og stilling i magen


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er 35 uker på vei. Og i uke 33 var jeg hos jordmor å da sa hu at hodet var godt ned i bekkenet, på tur til å feste seg. Men så lurer jeg på om barnet kan snu seg inni der så seint? Altså med hodet opp...Eller er det for trangt nå? Å selv om hodet er festet kan den snu og vende på kroppen da?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hei, min lille er og festet seg, logge nede moed hodet i flere mnd no. masse bevegelse generelt, snur seg , men hodet er nede. tror du merker når hodet plutselig går opp, å fotan ned.

 

 

anette

Skrevet

Heisann.

var hos jordmor i dag og hun sa at jenta vår ligger med hodet godt nede og beina opp mot høyre.. Og siden jeg er førstegangsfødene er ikke livmora mi utvidet nok til at baby`n kan snu seg med hodet opp mer..(Dette gjelder stort sett alle førstegangs fødene) Men du merker det godt hvis baby`n snur seg fra side til side..(altså vrikker på rumpa :-)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...