Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har en valp på 7 mnd som dro meg overende fra en litt høy kant ute. Falt rett på magen, og fikk veldig vond med en gang. Men nå har det gått over, men har begynt å bli litt bekymret. Burde jeg dra å få tatt en sjekk? Er 38 uker på vei i morgen.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har du kjent liv etter fallet?

Hvis du er veldig bekyra så ring føden.

Skrevet

Huff, det er ikke noe moro nei! Ville tatt en sjekk jeg, selvom alt sikkert står bra til med den lille, men bedre føre var!!!

 

Lykke til!

 

 

Skrevet

Du må ringe føden og få komme på en kontroll. Regn med at du må bli over natta. Sannsynligvis ikke noe galt, men det skal kontrolleres. Lykke til!!

Skrevet

Takk for svar. Jeg har kjent mindre liv enn vanlig etterpå, så jeg skal ringe ned på føden nå. Er så bekymret. Håper alt er bra.

Skrevet

bra du ringer føden...gjekk ett gisp gjenom meg når eg las dette..kan føre til att morkaken løsner..å mer...

må fortelle hvordan de går...

Skrevet

Dytter..

 

Hvordan gikk det med deg??

Skrevet

Ja, åssen gikk det...?

Håper alt gikk bra *krysser fingrene* :)

Skrevet

ble litt bekymret jeg nå, så jeg dytter en gang til!!

Skrevet

Mulig hun er inne til observasjon/sjekk?

 

Håper det! litt skummelt dette.

Skrevet

ja, mulig det... hmmm burde vel komt hjem igjen nå hvis hun reise i går kveld???

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...