Gå til innhold

min første PERGO-kur er over,og resultatet ble:


Anbefalte innlegg

Skrevet

ingen EL :(

så jeg må ha dobbel neste gang. Jeg var heeeelt sikker på at jeg hadde el,hadde såå utrolig vondt,og mange EL,symptomer,for ikke å snakke om symptomer på graviditet. Den siste uka,har jeg vært kvalm,hatt skikkelige mens-smerter,og et kraftig trykk i underlivet. Korsryggen min har vært så vond, det stikker nedover halebeinet.har også hatt stikking i magen.for ikke å snakke om verking i beina! uff dette ble deprimerende :(

nei,nå staser jeg på dobbel pergo,og så skal jeg dra på apoteket og kjøpe EL-tester. Nå skal jeg begynne å teste etter EL foresten? i en 28 dagers syklus.

det står vel kansje på pakken?

noen andre som skal over i sin dobble PERGO-kur,eller andre PERGO-kur?

:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Sender deg en stor trøsteklem! Det er såååå frustrerende når man nesten er sikker på at man er gravid, også er man ikke det allikevel. Og det må være enda verre når du ikke har hatt EL. Håper ihvertfall at den doble kuren gjør susen for deg!:) Jeg begynner med min andre pergokur om ca. to uker:) Men går på enkeltkur jeg da.. Krysser fingrene for deg:)

Skrevet

legen min sa at jeg skulle begyne på pergo dobbel på 4 dag mens.. å teste etter el fra dag 11 å utover.. men fikk strikse restriksjoner om å kun ha sex når testen viste positiv å dagen etter.. å mannen min fikk beskjed om å ikke gjøre noe på egenhånd heller... håper virkelig at det klaffer for dere snart... sender masse babystøv¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Skrevet

takk for trøst og oppmuntring :) det hjelper virkelig! jeg var nesten sikker på at det var noe på gang,selv om jeg ikke torde å håpe for mye. men men,så feil kan man ta hehe

 

da satser vi på andre pergo-kur nå,så håper vi det klaffer for oss også.kansje vi har like flax som grysom FØDEKLAR <3Knut-Elias<3!!

vi får ta i mot masse babystøv som hun sendte :)

 

Håper bare virkelig at jeg kan få EL altså! men da starter jeg å teste etter el på dag 11 da?

:) klem

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...