malla85 Skrevet 30. juli 2008 #1 Skrevet 30. juli 2008 hei Jeg har prøvd å bli gravid i 7 mnd nå og ingenting har skjed enda:( så nå tenkte jeg å prøve noen alternaltive metoder. og tenkte da på akupunktur. noen som har prøvd det for å bli gravid? og hjalp det?
lillir Skrevet 30. juli 2008 #2 Skrevet 30. juli 2008 Hei. Jeg har prøvd fotsoneterapi og akupunktur kombinert med babyklister,og ble gravid!!!! MEN..kan nok ikke svare på om det var dette som gjorde utslaget. Dette var vårt 3 IVF forsøk,og denne "siste" gangen fikk vi også nye medisiner som jeg skulle bruke. Så det kan være kombinasjonen,og mye flaks..:-) Men var jeg deg,så ville jeg ikke latt noe stått uprøvd. Lykke til..:-)
Regnbue Skrevet 31. juli 2008 #4 Skrevet 31. juli 2008 Hei. Jeg ble gravid i første syklus etter at jeg begynte med akupunktur. Gjorde at jeg fikk lengre syklus og eggløsningssymtomene var mye mer tydelig. hadde da hatt 6 pp
ticalinda Skrevet 1. august 2008 #5 Skrevet 1. august 2008 Jeg har blitt gravid 2 ganger, begge gangene paa samme pp som jeg begynte akupunkturbehandlingen. Jeg er en stor fan av akupunktur med andre ord... Lykke til:)
malla85 Skrevet 2. august 2008 Forfatter #6 Skrevet 2. august 2008 Takker for svar Trur kanskje jeg må ringe de som driver med sånt her i byen på mandag da
*Babyønske* Skrevet 2. august 2008 #7 Skrevet 2. august 2008 Hei hei... Tror det er veldig forskjellig hvordan det virker på folk...Jeg er i min 7pp nå og har tatt akumpunktur i ca 6 mnd...Har ikke blitt gravid enda :os Men det er jo absolutt verdt ett forsøk ) Masse lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå