Gjest Skrevet 30. juli 2008 #1 Skrevet 30. juli 2008 Holder på å gjøre rent huset.. ferdig med halve.. OG det var møkkete og rotete! Men 2 etasje er nå strøken!! Bare stua , kjøkkenet og gangen igjen.. så en dusj.. så skal jeg NYTE! hehe;)
McMom med to gutter ♥♥ Skrevet 30. juli 2008 #2 Skrevet 30. juli 2008 Hvordan går det med deg for tida da? Lenge siden nå? Når kommer den lille? Så det var i desember, kanskje du treffer på dagen til Tobias. Vet dere hva det blir enda da?
McMom med to gutter ♥♥ Skrevet 30. juli 2008 #3 Skrevet 30. juli 2008 Og du er forresten veldig flink som vasker huset når du er hjemme. Vet ikke om jeg hadde vært så flink =)
¤ Aron & Emil ¤ Skrevet 30. juli 2008 #4 Skrevet 30. juli 2008 Du vil vel ikke komme hit og ta huset mitt også vel?Kan tilogmed få en dusj etter på her også?:)haha, bekkenløsning er GØY!!!!!!!
Gjest Skrevet 30. juli 2008 #5 Skrevet 30. juli 2008 McMom; Termin er i slutten av desember, var på ul 15 juli, men var da litt for kort.... så må tilbake i morra faktisk.. De mistenkte jente! Så veldig spent på hva hun sier i morra!! Ellers er det bra her! Er sykmeldt pga jeg har vært plaget med kvalme.. men kvalmen er bedre nå.. men med en gang jeg er ute i pleien ( steller eldre.. osv osv.. ) så kommer det.. så det funker dårlig.. Ellers ikke så mye som skjer her.. stille og rolig.. koser meg hjemme med god gutten.. har hatt han hjemme mens jeg har vært sykmeldt.. Eller akkurat i dag har jeg sendt han til dagmamman for jeg har ikke vaska her siden 4 juli! Så trengte virkelig en sjau Hvordan er det med deg da?? Bra med Tobias ? trives i rekkehuset? Det gjør vi Savner litt enebolig da.. da det er litt mere støy med naboer så tett Jonathan; Hehe... Eneste som hørtes fristende ut i den setningen var dusjen har lova mamma og vaske hennes hus før hun kommer hjem fra ferie også.. så er fullbooka denne uka;) hehe
Banshee Skrevet 30. juli 2008 #6 Skrevet 30. juli 2008 Jeg har ikke begynt ennå, men jeg malte ferdig huset igår og grov opp hele skråningen utenfor slik at den er klar til å beplantes i helgen. Jeg og jenta sov til 9.30 i morges, nå skal vi spise og slappe av litt før jeg begynner med støvsuging, gulvvask, støvtørking, klesvask.
McMom med to gutter ♥♥ Skrevet 30. juli 2008 #7 Skrevet 30. juli 2008 Det blir spennende å se i morra da ja Her går alt bra med alle. Har kost oss med fint vær nå.. Alle er friske og raske *bank i bordet* Søstra mi er gravid og, og hun er også mye kvalm, er ikke noe moro det nei.. Du får være hjemme å slappe av og kose deg istedet.. Hva har skjedd med msn??
Gjest Skrevet 30. juli 2008 #8 Skrevet 30. juli 2008 Koselig med et søskenbarn til Tobias da;) Hvor langt er hun på vei da? Ja, veldig veldig spent på i morra! Msn.. vi har dataproblemer.. men har bestilt oss ny pc nå.. venter bare på at den skal komme;) Så blir det nok msn på meg igjen Nei... nå må jeg vel vaske litt igjen.. men titter innom
McMom med to gutter ♥♥ Skrevet 30. juli 2008 #9 Skrevet 30. juli 2008 Hun har termin 8 desember.. Blir nok koselig det ja, hun har vært å rappa med seg alt av klær som ikke var for guttete.. Tror det kommer en jente..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå