Agirl89&Gutter08&10 Skrevet 30. juli 2008 #1 Skrevet 30. juli 2008 Nå den siste uken har jeg vært veeeldig hoven på både hender og føtter og litt på beina.... i de siste to nettene har høyre arm blitt helt iskald og jeg får vondt i hånda og oppover.. hva kan dette være for noe? er det farlig.. har ikke time hos jordmor før 11 august.. men burde jeg snakke noen om dette?? jeg er heeeelt iskald i denne armen, og dette skjer bare når jeg sover... og samtidlig vil jeg nevne at jeg har stooore problemer md å gå, pga kjempe vondt i bena... hjeelp meg:(
minou Skrevet 30. juli 2008 #2 Skrevet 30. juli 2008 Hovne ben og fingre er ganske normal, men en iskald hånd i denne varmen tyder på dårlig sirkulasjon. Hvis det skjer bare om natta er det trolig fordi du ligger rart på den, men jeg ville sjekket det opp. Dette er ikke noe for en jordmor, men for en lege. Bedre å ta det alvorlig og ta en ekstra tur enn å sitte med bekymringer alene.
Agirl89&Gutter08&10 Skrevet 30. juli 2008 Forfatter #3 Skrevet 30. juli 2008 ja.. det er sant det.. skal nok høre med legen eller de på sykehuset.. Thanx for svaret =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå