Gå til innhold

noen andre som er fysisk dårlige av varmen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har følt meg skikkelig dårlig i dag, får slike byer der jeg blir så slapp at jeg verker i hele kroppen, kvalm, dårlig matlyst og rett og slett bare skikkelig uggen, phu

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er helt motsatt jeg:) Har ikke fungert så bra som jeg har gjort de siste dagene på mange måneder.. Kan holde det gående fra tidlig morran til sent på kveld, har fått gjort masse:) Skikkelig deilig! men god bedring til deg da, får håpe det blir kjøligere snart:)

Skrevet

Er proppfull av energi! Har omtrent ikke vært inne i hus, har nesten bodd på stranden i det siste. Men energien tar en brå slutt etter at jenta mii har sovnet:) Skulle ha ryddet og vasket litt, men sofaen frister myyye mer. Matlyst har jeg ikke i det hele tatt, så det går mest i frukt og is....

Skrevet

Sitter nå og er i skikkelig rævva form, men jeg fikk mensen i dag, så det kombinert med 30 varme er jo ikke akkurat bra match...:/

 

Drikk masse masse vann!! Spis litt salt potetgull, så du får litt påfyll av salt og væsken sitter litt bedre. Spis melon eller annen frukt, så får du i deg væske og energi!

 

Drikk enda mer vann!!

 

God bedring :)

Skrevet

Ja, blir vanligvis dårlig av varmen. Har gått overraskende bra disse dagene, sikkert fordi jeg har holdt meg på stranden eller i skyggen + at vi har kjøling på varmepumpen så vi har grei temp inne.

Ellers blir jeg kvalm, slapp, hodeverk, sur av så varme dager, er rett og slett ikke laget for det :(

Skrevet

Blir uggen hvis jeg ikke får i meg nok vann jeg. På jobben i dag var det nesten så jeg begynte å grine, hehe...

Problemet oppstår hvis jeg glemmer å spise noe i tillegg. Sultfølelsen forsvinner når termostaten syder rundt +30

Drikke, drikke, drikke, drikke, spise litt, drikke, drikke, drikke...

Gjest Nydelige Christina+spire!
Skrevet

jepp

holder meg i vannet eller under viften min!

Skrevet

Holder på å dø av varmen...NÅ! Kl 2117, herregud. Sitter ute på altanen hvor solen har forlatt oss for det er for varmt i stuen. Verste kvelden til nå og gruer meg til natten. Huff og huff, gi meg regn, vær så snill!

Har badet 5 ganger i natt, t.o.m en gang alene i vårt digre oppblåsbare badebasseng. Joda moro å bade med pjokken men hva med 25 istedenfor 31 grader? Eller la oss si 20...jada jeg er høygravid, sytete og lei!

Skrevet

ja har gått bra helt til nå da, har jo vært ute i sola og blitt grillet i en uke nå hehe. I morgen skal jeg holde meg i skyggen, da kommer mensen også, jippi!!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...