Gjest Skrevet 28. juli 2008 #1 Skrevet 28. juli 2008 Har fått så utrolig mye hår på kroppen. Sånnt tynt fint pusete ganske langt hår på armene, lårene, ryggen og litt i ansiktet nedover ved tinningen. Og så på magen da. Samboer bare ler og sier jeg snart har like mye hår på brystet som han ) Er som å ha katten i senga, så kallenavnet er nå blitt pus... Haha ) Fint med pelsdrakt i varmen.... Regner med det er hormonelt, så det forsvinner vel etter fødsel...?
MyskeMor Skrevet 28. juli 2008 #2 Skrevet 28. juli 2008 Hehe....jeg har også fått pels, spesielt på magen og rundt navlen. En skikkelig veiviser med mørkt hår...ikke særlig lekkert, men jeg regner med det blir borte etter fødselen...eller??
Nina 69 G91 J09 J10 ? Skrevet 28. juli 2008 #3 Skrevet 28. juli 2008 Samme her. Føler meg som en liten pelsdott hehe. Masse fint dun over det meste av kroppen. Får som deg virkelig håpe dette forsvinner av seg selv etter fødselen og jeg ikke blir seende ut som den avskyelige snømannen(kvinnen) til slutt. Skal jo ikke føde før i februar da, så litt ekstra pels er vel kanskje ikke så dumt.:-))
Hakuna Matata Skrevet 28. juli 2008 #4 Skrevet 28. juli 2008 hehe, litt pels er sikkert godt i kulda, men nå er det 30 pluss syns jeg ser temmelig dunete ut på magen har jeg sett når jeg har sola meg kanskje vi og får lanugo !
Gjest Skrevet 28. juli 2008 #5 Skrevet 28. juli 2008 Jepp, sånn har jeg det også. Men kun på magen, masse hår! Og siden jeg har mørkt hår så vises det ganske så godt ja... Men skal visst forsvinne etter fødsel, ja
noggie Skrevet 29. juli 2008 #6 Skrevet 29. juli 2008 Jeg fikk apemage også denne gangen, ja. Siden jeg er ganske mørk så synes det også. Heldigvis går det vekk etter hvert....
Brillefint - Jadda! Skrevet 29. juli 2008 #7 Skrevet 29. juli 2008 heheh... Har fått en hærlig veiviser Hos jordmora i dag begynte hun å prate om at man ofte fikk mer hår på kroppen under graviditeten når hun lette etter fosterlyd. hehe... lite diskret Noen av hårene var nærmest som kjønnshår (æsj) men de har jeg nappa bort, og det FORT.
Gutt08<3spire13* Skrevet 29. juli 2008 #8 Skrevet 29. juli 2008 Hehe, trodde jeg var alene om å føle meg som en pelsdott jeg.. Har fått mest på magen, sånn fint lyst dun.. Håper det går vekk etter fødselen, er jo ikke veldig pent akkurat:p
M79+♂08♥+♂12♥ Skrevet 29. juli 2008 #9 Skrevet 29. juli 2008 Jepp jeg har også.. Særlig på magen. Tror dere det er sammenheng i hvilket kjønn vi venter? Jeg venter gutt (mest sannsynlig)
Trønderpia80 Skrevet 29. juli 2008 #10 Skrevet 29. juli 2008 Godt det er flere enn meg! Jeg sliter også med rekordvekst på de hårene jeg har fra før, synes ikke jeg gjør noe annet enn å barbere meg for tiden...
liberomage Skrevet 29. juli 2008 #11 Skrevet 29. juli 2008 du er nok ikke alene nei.. her er det full vinter pels:D
Lillelinn84ogEmilio Skrevet 29. juli 2008 #12 Skrevet 29. juli 2008 Jeg å har fått endel hår spes på magen..Lyd fin dun liksom,jeg venter gutt og skylder på det hehe, han har gitt meg masse uren hud å så det med at man skal se så bra ut når man er gravid skjønner ikke jeg men hehe..
mamma til gutta boys! Skrevet 29. juli 2008 #13 Skrevet 29. juli 2008 jeg var også sånn da jeg var gravid.. spesielt mellom puppene. *grøss* men det ble heldigvis borte etter fødsel=D
saltogpepper Skrevet 31. juli 2008 #14 Skrevet 31. juli 2008 Jeg har fått noen ganske mørke hår på magen (ellers er jeg ganske lys)- en hel liten veiviser. Venter gutt jeg også. Napper som en gal her :-)
ÅNA Skrevet 31. juli 2008 #15 Skrevet 31. juli 2008 Har også fått ein heil del lyse dun på magen og mellom brystene. Har også "veiviser" frå navlen og nedover som er mørk og med nokså "grove" hår. Det skal visst gå vekk etter fødselen, så det får berre våga seg...har for masse å gleda meg/oss til til at eg bekymrer meg over det:-) Ja - venter gutt 8.des.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå