Gå til innhold

MOLDE!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen her som er fra Molde, og kjenner til brudesalongene? Ikke Mary Hals, men den andre?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Molde her! :-)

Med den andre, mener du da den oppe i Øvre vei? Den er nedlagt isåfall. Svigerinnen min driver systue der nå, er klesdesigner og syr det du måtte ønske på bestilling. Hun er råflink! Sydde brudekjolen min, og har sydd mangen flere opp igjennom tidene.

Vet bare om Mary Hals her oppe nå jeg.

Skrevet

Ok. Vet ikke hvor den andre var, men da jeg kjøpte meg kjole var det visst to. Mary Hals kunne jeg vel tenkt meg å boikotte... Makan til ekkelt kvinnemenneske da!

Skrevet

Det er vel ingen andre plasser i Molde de selger vester og slips til brudgom?

Skrevet

Har hørt endel om hun der Mary Hals ja... Var aldri innom der selv...

Svigerinnen min sydde vest og slips til mannen min og stesønnen min, egentlig syr hun bare damekolleksjon, men de ble råstilige de to karene mine vertfall! :-)

Nå skal hun øyeblikk ut i svangerskapspermisjon da, men det går jo an å stikke oppom butikken hennes og se om hun er tilstede, visst ikke så står det event. telefonnummeret hennes på døren, så kan du kontakte henne for en event. avtale. :-)

Skrevet

Men vi må ha den med en gang, så da blir det nok litt knapt. Men takk for tips! :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...