sniiki-mamman til Thea& Elias Skrevet 27. juli 2008 #1 Skrevet 27. juli 2008 Jeg gleder meg stort! Er vanlig svangerskaps kontroll hos gynekolog, var vanlig med ultralyd første kontroll der,visst nok, så jeg ble jo kjempe glad for det :-) Håper at alt er i orden der nede.. Forrige gang så var jeg på ultralyd når jeg var 16 uker, tørte ikke slippe gleden løs før det, så håper jeg kan slippe gleden løs i morgen :-) Er 7+4 i dag, så er veldig tidlig enda..
Pysjen Skrevet 27. juli 2008 #2 Skrevet 27. juli 2008 Så spennende, da får du nok se et lite bankende hjerte! Lykke til i morgen=)
Sofia-hjertet mitt<3 Skrevet 28. juli 2008 #3 Skrevet 28. juli 2008 Heldiggris skal ikke før jeg er 18 + 3 jeg (7.august:) Masse lykke til
sniiki-mamman til Thea& Elias Skrevet 28. juli 2008 Forfatter #4 Skrevet 28. juli 2008 Jeg så bankende hjerte!! Men fikk ikke bilder, teknisk problem, så gynekologen ba meg stikke innom når jeg er 12+5, da skulle jeg få ny ul og bilder med.. Måtte betale første gang selv da, neste gang skulle være gratis siden jeg ikke fikk bilder Men, etter det blir det ikke annet enn ordinær ul, muligens 3d, men vi får se.
Gjest Skrevet 28. juli 2008 #5 Skrevet 28. juli 2008 så bra!! utrolig godt å se at det er et hjerte som slår! For når det først er et hjerte som slår så er sjansen MYE MINDRE for at ting går galt!! Jeg skal på ordinær ul for andre gang til torsdag .. gleder meg Så utrolig bra service at du får en ekstra ul gratis da!! Det er jo helt suverent!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå