Gå til innhold

ENDELIG!!! JEG ER GRAVID:)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Testet på torsdags morgen siden TR ikke dukket opp den dagen den skulle.. Og jeg testet postitivt!!!!!! Måtte teste idag igjen for og være sikker:) Sprer babystøv over dere alle sammen:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

gratulerer. takker og bukker for babystøv. på vegne av alle oss som ønsker spire.

 

håper jeg også er gravid har ikm i morgen. ogalle symtomer som er mulig omtrentmen alle kan forklares med at tr er ventet i morgen og at det er varmt ute.

Skrevet

Lykke til imorgen:) håper det er en liten spire der:)

Skrevet

gratulerer så mye!! og takker for babystøv - det trengs! :-)

Skrevet

tusen takk.

 

 

hvordan har du det. er du sprekkeferdig og lykkelig hardu lyst til å rope ut til alle. men viil vente til det er riktig tid. har dufortalt det til noen andre enn oss og den vordene far?

 

selv hadde jeg ingen problemer med å holdedet hemmelig på førsteman men andremann da klarte jeg ike holde det hemmeligserliglenge.

 

hvordan er formen?

 

vet jeg snoker men sitter jo bare her og venter på i morgen jeg da. tror ikke jeg klarer å la være og fortelle når jeg blir gravid.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...